olimpik basket
başvuru
facebook instagram youtube
anasayfa hakkımızda takımlar spor okulları kamplar iletişim
HAKKIMIZDA
Amacımız,sağlam bireyler yetiştirerek,çocuklarımıza kendini ifade edebilmeyi öğretmeyi , disiplini, spor yapmanın zevkini, paylaşmayı ve rekabeti zaman içinde öğretebilmektir.

Basketbol Okulları ve Spor Kulübümüz Türkiye’nin Sağlık Devi ve En İyi Sporcu Performans Merkezi olan ACIBADEM SAĞLIK GRUBU VE PERFORMANS MERKEZİ ile partnerlık yapmaktadır. Gerek Spor Okulu gerek ise Kulüp Sporcularımızın tüm fiziksel özellikleri akademisyenler ve uzmanlar tarafından test edilerek ve çıkacak sonuçlara göre hem fiziki performanslarını arttırmak, gelişim süreçlerini hızlandırmak amaçlı antrenman programları ve beslenme programları hazırlanmaktadır.

KURULUŞ
Olimpik Basket Spor Kulübü ve Spor Okulları 2010 yılında, Milli Basketbolcumuz Şaziye İvegin Üner tarafından Türk sporuna hizmet etmek amacı ile kurulmuştur.

HEDEFİMİZ
  • Çocuklarımıza ve gençlerimize spor ve egzersiz yapma imkanı sunarak aynı zamanda onları sağlam bireyler olarak yetiştirmek,
  • Gençlerimizin özgüvenini artırarak onları topluma kazandırmak,
  • Çocuklarımıza ve gençlerimize modern tesisler yaratıp onlara spor yapma imkanı sunarak, zihnen ve bedenen sağlıklı bireyler olmalarını sağlamak,
  • Türk sporuna ve dünya sporuna yeni şampiyonlar kazandırmak.
  •  
    Copyright © olimpikbasket.com   designed by Dijital Ajansım - CONTIVENT